Sedat Kılınç İnşaat olarak kuruluş amacımız; insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini yükseltecek, mimari ve teknolojide ki yenilikleri takip ederek hayatını kolaylaştıracak lüks dairelerde farklı tasarımlara imza atmak. Bireylerin doğayla bağını koparmadan, modern mimari çizgisiyle Kayseri’de sektörde farkını ortaya koyan yaratıcı tasarımlarıyla hayatınıza yönelik yaşam alanları oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ


Yenilikçi, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla ilk akla gelen ve ilk tercih edilen inşaat firmaları arasında yer almak. Müşterilerine en uygun hizmeti verebilmek amacıyla sektörle ilgili teknik ve idari şartnameleri güncel olarak takip ederek, üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir eser olarak teslim etmek.

MİSYONUMUZ


Hizmetin her aşamasında güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle müşteri memnuniyetine ulaşmak, mimari ve teknolojideki güncelliği takip ederek farklı tasarımlara imza atmak ve insanların kendilerini mutlu ve güvende hissettikleri anlara tanıklık etmek.

Sedat Kılınç İnşaat